Ochrana soukromí

Bezpečnost vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá, proto je třeba, abyste věděli, proč vaše osobní údaje sbíráme, co s nimi děláme a zda je s někým sdílíme.

Nákup na e-shopu www.ceskypatchwork.cz

Jaké vaše osobní údaje potřebujeme, pokud si objednáte zboží na našem e-shopu www.ceskypatchwork.cz?

Potřebujeme jen ty osobní údaje, které nám umožní zpracovat vaši objednávku, vystavit k ní daňový doklad a doručit vám jí dle vámi vybrané dopravy. Žádné další osobní údaje nesbíráme a nezpracováváme. Konkrétně potřebujeme znát vaše jméno a příjmení, fakturační adresu, doručovací adresu, váš e-mail a telefonní číslo. Více skutečně nepotřebujeme.

Co s vašimi osobními údaji uděláme?

Vaše osobní údaje, které potřebujeme ke zpracování objednávky, jsou automaticky uloženy do databáze obchodu Český patchwork, který je provozovatelem e-shopu www.ceskypatchwork.cz. K vašim osobním údajům pak mají přístup pouze ty osoby, které jsou k tomu oprávněny a jsou náležitě poučeny jak vaše osobní údaje chránit. Při zpracování vaší objednávky dodržujeme všechna opatření pro ochranu vašich osobních údajů.

Je nutné se pro objednání zboží registrovat?

Zda se chcete při objednání registrovat, nebo nakoupit pouze jako host, je jen vaše svobodné rozhodnutí. Náš e-shop umožňuje nákup bez registrace.

Získám nějakou výhodu, pokud se zaregistruji?

Zaregistrováním se na našem e-shopu získáváte spoustu výhod, jako je přehled všech objednávek, náhled na všechny produkty zakoupené v minulosti a další.

Mohu svojí registraci zrušit?

Pokud se rozhodnete, že již nechcete čerpat výhody, které vám registrace na našem e-shopu přináší, stačí nám napsat na obchod@ceskypatchwork.cz a sdělit nám, že již nechcete být registrováni a my váš účet zrušíme.

Mohu nakoupit na e-shopu www.ceskypatchwork.cz bez poskytnutí požadovaných osobních údajů?

Pokud nesouhlasíte s poskytnutím osobních údajů, které potřebujeme ke zpracování vaší objednávky, není možné objednávku na e-shopu www.ceskypatchwork.cz realizovat.

Mohu požadovat odstranění svých osobních údajů z databáze Českého patchworku?

Pokud již nechcete, abychom vaše osobní údaje jakkoli evidovali, stačí nás kontaktovat na obchod@ceskypatchwork.cz a sdělit nám, že požadujete odstranění svých osobních údajů z naší databáze. Vaše osobní údaje pak smažeme, nebo (tam kde to není možné) anonymizujeme tak, aby nebylo data možné jakkoli s vaší osobou dále spojovat.

Předáváme vaše osobní údaje třetí straně?

Pokud jste si v rámci objednávky vybrali dopravu s některým z našich dopravců, musíme vaše kontaktní údaje předat dopravci, aby mohl požadovanou dopravu realizovat. Osobní údaje, které dopravci předáváme, jsou pouze ty, které zajistí doručení vaší objednávky, dopravci nepředáváme žádné další informace jako např. obsah objednávky a podobně.

Abychom věděli, zda jste byli se službami našeho e-shopu spokojeni, předáme vaší e-mailovou adresu a přehled objednaného zboží portálu Heuréka, který vám zhruba po 11 dnech od objednání odešle dotazník spokojenosti, kde máte možnost vyjádřit se k vaší objednávce a dát nám tak zpětnou vazbu, zda můžeme cokoli dále zlepšit.

Zasílání informací o novinkách

Protože chceme, abyste měli vždy rychlý a včasný přehled o novinkách v našem sortimentu, o slevových a dalších akcích, které vás mohou zajímat, používáme váš e-mail – s vaším souhlasem – na odesílání informačního newsletteru. Proto, abychom vám mohli informace a novinky zasílat, potřebujeme váš souhlas, který vyjádříte tím, že vyplníte svůj e-mail na home page našeho e-shopu www.ceskypatchwork.cz. Dalším způsobem, jak se k odběru informací a novinek přihlásit je zatržení check boxu se souhlasem zasílání informací a novinek na obrazovce Shrnutí objednávky v košíku během procesu objednávání zboží.

Mohu svůj souhlas se zasíláním informací a novinek zrušit?

Zrušení odebírání informačních newsletterů je možné dvěma způsoby. V každém newsletteru který vám zasíláme je odkaz na zrušení zasílání newsletteru, který můžete kdykoli použít ke zrušení souhlasu. Druhou možností je kontaktovat nás na obchod@ceskypatchwork.cz a informovat nás, že si již nepřejete dostávat informace o novinkách a akcích naší společnosti.

K čemu se zavazujeme?

Martin Edlman, který je provozovatelem e-shopu www.ceskypatchwork.cz zpracovává všechny vaše osobní údaje v souladu s českými právními předpisy i Obecným nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR). Všechny třetí strany, které mají přístup k vašim osobním údajům, jsou zavázány dodržovat veškerá opatření na ochranu osobních údajů Smlouvou o zpracování osobních údajů. Všechny osoby, které mají k vašim osobním údajům přístup, jsou proškoleni a zavázáni interními předpisy tak, aby byly vaše osobní údaje vždy v bezpečí. Martin Edlman prohlašuje, že vaše osobní údaje neposkytuje žádným dalším subjektům k obchodním či jiným účelům, ani s osobními údaji nijak neobchoduje.