Doručení a platby

Platby

Nabízíme několik způsobů uhrazení Vaší objednávky:

  • úhrada dobírkou – zaplaťte při převzetí zásilky v Zásilkovně nebo na České poště (případně u řidiče) nebo u přepravce PPL s. r. o. (platba v CZK)
  • úhrada bankovním převodem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Způsoby dodání

Při zasílání zboží využíváme služeb Zásilkovny, České pošty s. p. nebo přepravní společnosti PPL s. r. o. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud se Vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned tuto skutečnost reklamujte u přepravce.

K ceně zboží je připočtena cena za dopravné a balné podle způsobu platby a dodání. Cena se řídí váhou a velikostí zásilky na základě aktuálních ceníků dopravců. Aktuální platná cena za dopravné a balné se zobrazí při výběru způsobu dopravy a platby.

V případě, že bude celková cena objednávky nad 2500 Kč a hmotnost do 10 kg, nebude účtováno poštovné. Platí pouze po ČR.

Expedice a termín dodání

Doba potřebná pro zpracování objednávek je 4 – 5 pracovních dnů.

Termín doručení prostřednictvím Zásilkovny, České pošty nebo PPL je zpravidla následující pracovní den od předání zásilky přepravci.